១.អបអរសាទរពិធីទទួលវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ពីប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងគុណភាពតាមស្តង់ដាអន្តរជាតិISO 9001:2015 ដល់វិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបចេ្ចកទេស ២.ការជ្រើសរើស និងទទួលពាក្សសុំចូលរៀនសំរាប់និស្សិតថ្មី ចាប់ផ្តើមពីថៃ្ងនេះតទៅ...។ 

​​​​​​​​​​

Scholarship 100%


ឯកទេស សំណង់ ចំនួនម៉ោងសិក្សា៖ 1476 ម៉ោង

ឆ្នាំទី ៖ ១

  • គណិតវិទ្យា
  • រូបវិទ្យា
  • អង់គ្លេស
  • វប្បធម៌
  • អប់រំកាយ
  • ពលកម្ម សំអាតនិងបរិស្ថាន
  • ជំនួញខ្នាតតូច
  • គំនូរបច្ចេកទេស
  • សុវត្ថិភាពការងារ
  • សំភារៈសំណង់
  • ការងាររៀបអិដ្ឋ

ឆ្នាំទី ៖ ២

  • គណិតវិទ្យា
  • រូបវិទ្យា
  • អង់គ្លេស
  • វប្បធម៌
  • អប់រំកាយ
  • ពលកម្ម សំអាត និងបរិស្ថាន
  • ជំនួញខ្នាតតូច
  • គំនូរបច្ចេកទេស
  • ការងារលើលោហៈ
  • ការងារកំបោរ និងបូក
  • ការងារគ្រឹះ-បេតុង

ឆ្នាំទី ៖ ៣

  • គណិតវិទ្យា
  • រូបវិទ្យា
  • អង់គ្លេស
  • អប់រំកាយ
  • ពលកម្ម សំអាត និងបរិស្ថាន
  • ជំនួញខ្នាតតូច
  • គំនូរបច្ចេកទេស
  • ការវាស់ស្ទង់
  • ការងារដំបូល
  • ការងាររៀបការ៉ូ
  • ចុះកម្មសិក្សា ប្រតិបត្តិ រោងជាង ក្រុមហ៊ុន

គំនូរបោះពុម្ព ចំនួនម៉ោងសិក្សា៖ 1476 ម៉ោង

ឆ្នាំទី ៖ ១

  • គណិតវិទ្យា
  • រូបវិទ្យា
  • អង់គ្លេស
  • វប្បធម៌
  • អប់រំកាយ
  • ពលកម្ម សំអាត និងបរិស្ថាន
  • ជំនួញខ្នាតតូច
  • Typing
  • Window XP
  • Microsoft Word 2007
  • Microsoft Excel 2007
  • Adobe Photoshop CS3
  • បោះពុម្ពដោយដៃ
  • Drawing

ឆ្នាំទី ៖ ២

  • គណិតវិទ្យា
  • រូបវិទ្យា
  • អង់គ្លេស
  • វប្បធម៌
  • អប់រំកាយ
  • ពលកម្ម សំអាត និងបរិស្ថាន
  • ជំនួញខ្នាតតូច
  • បោះពុម្ពលើកុំព្យូទ័រ
  • មូលដ្ឋានគ្រឹៈGraphic Design
  • CorelDraw X3
  • បោះពុម្ពលើផ្លាស្ទិក
  • Adobe Illustrator CS2
  • គំនូរដៃ

ឆ្នាំទី ៖ ៣

  • គណិតវិទ្យា
  • រូបវិទ្យា
  • អង់គ្លេស
  • អប់រំកាយ
  • ពលកម្ម សំអាត និងបរិស្ថាន
  • ជំនួញខ្នាតតូច
  • Quark Express 8.0
  • បោះពុម្ពលើក្រណាត់
  • Adobe Illustrator CS2
  • ចុះកម្មសិក្សា ប្រតិបត្តិ រោងជាង ក្រុមហ៊ុន

Director of NTTI
Name: H.E. Yok Sothy, Ph.D.
Mobile: 012 667 753
Email: yok.sothy@ntti.edu.kh

Deputy Director of Admin and Finance
Name: Mr. Chhar Khemarin
Mobile: 012 300 060
Email:
khemrin@ntti.edu.kh

Deputy Director of Education
Name: Mr. Mom Somach
Mobile: 012 772 828
Email:
mom_somach@yahoo.com

Deputy Director of Academic Affair
Name: Mrs. Hem Sokchan
Mobile: 012 859 901
Email:
sokchan@ntti.edu.kh

Head of Division
Name: Mr.Meas Sarith
Mobile: 012 567 651
Email:
meas_sarith@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Tun Sorphorn
Mobile: 017 566 977
Email:
sorphorntun@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Ek Phannarann
Mobile: 012 957 684
Email:
rann@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Sok Sakora
Mobile: 078 927 810
Email:
sakora@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Dy Long
Mobile: 011 666 226
Email:
dylong@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Prak Sam Ol
Mobile: 0977 610 831
Email:
p.samol@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Man Inn
Mobile: 012 920 565
Email:
inn@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Sek Chann Chealy
Mobile: 012 676 792
Email:
chealy@ntti.edu.kh

Head of Division
Name: Mr.Som Vandorn
Mobile: 012 309 556
Email:
somvandorn@ntti.edu.kh

FIND US ON FACEBOOK

LANGUAGE