​​​​​​​​​​

Hot News



​ពិធី​ស​ង្ក្រា​ន​វិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទេស (NTTI)

ដើម្បី​ជាការ​អបអរសាទរ​នា​ឱកាស​បុណ្យ​ប្រពៃណីជាតិ​ខ្មែរ ដែល​នឹង​ឈានចូល​មកដល់ នាពេល​ខា


កិច្ចប្រជុំប្រឡងឆមាសទី១ គណៈកម្មការកណ្តាល និងគណៈកម្មការអនុរក្ស ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមបណ្ឌិត យ៉ោក សុទ្ធី នាយកNTTI

ព្រឹកថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៨ កិច្ចប្រជុំប្រឡងឆមាសទី១ គណៈកម្មការកណ្តាល និងគណៈកម្មការ



លិខិតថ្លែងអំណរគុណ

លិខិតថ្លែងអំណរគុណជូនចំពោះវិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទេស


កិច្ចប្រជុំស្តីពីការរៀបចំសកម្មភាពការងារក្នុងកម្មវិធី សង្ក្រាន្ត-NTTI-2018

កិច្ចប្រជុំស្តីពីការរៀបចំសកម្មភាពការងារក្នុងកម្មវិធី
សង្ក្រាន្ត-NTTI-2018 នៅវិទ្យាស្ថានជ


ដំណើរការប្រឡងឆមាសទី១ នៅវិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទេស

ដំណើរការប្រឡងឆមាសទី១ នៅវិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទេស នៃឆ្នាំសិក្សា២០១៧-២០១៨





ក្រុមការងារអនុគណៈកម្មការ គ្រប់គ្រងធនធានរូបវន្ត ដឹកនាំអង្គប្រជុំក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ឆ ខេមរិន្ទ នាយករងNTTI 

ព្រឹកថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៨ ក្រុមការងារអនុគណៈកម្មការ គ្រប់គ្រងធនធានរូបវន្ត ដឹកនាំអ



គរុនិស្សិតបច្ចេកទេស ជំនាន់ទី១៦ សកម្មភាពផ្សេងៗ ក្នុងការរួមចំណែកការពារបរិស្ថាន និងសោភ័ណភាព ក្នុងបរិវេណវិទ្យាស្ថាន

គរុនិស្សិតបច្ចេកទេស ជំនាន់ទី១៦ សកម្មភាពផ្សេងៗ ក្នុងការរួមចំណែកការពារបរិស្ថាន និងសោភ័ណ


ប្រជុំសរុបលទ្ធផលការងារទូទៅសម្រាប់ត្រីមាសទី០១ ឆ្នាំ២០១៨ ដែលដឹកនាំអង្គប្រជុំការងារក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមបណ្ឌិត យ៉ោក សុទ្ធី នាយកNTTI

រសៀលថ្ងៃទី១៦ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៨ NTTI បានរៀបចំប្រជុំសរុបលទ្ធផលការងារទូទៅសម្រាប់ត្រីមាសទី០១


ក្រុមសមាគមគ្រូ នៃវិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទេស បានចុះទស្សនកិច្ចនៅសាលាតម្បាញក្រម៉ាខ្មែរ

ព្រឹកថ្ងៃទី១៥ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៨ ក្រុមសមាគមគ្រូ
នៃវិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទ


Director of NTTI
Name: H.E. Yok Sothy, Ph.D.
Mobile: 012 667 753
Email: yok.sothy@ntti.edu.kh

Deputy Director of Admin and Finance
Name: H.E. Chhar Khemarin
Mobile: 012 300 060
Email:
khemrin@ntti.edu.kh

Deputy Director of Education
Name: H.E. Mom Somach
Mobile: 012 772 828
Email:
mom_somach@yahoo.com

Deputy Director of Academic Affair
Name: Her Excellency. Hem Sokchan
Mobile: 012 859 901
Email:
sokchan@ntti.edu.kh

Head of Division
Name: Mr.Meas Sarith
Mobile: 012 567 651
Email:
meas_sarith@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Tun Sorphorn
Mobile: 017 566 977
Email:
sorphorntun@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Ek Phannarann
Mobile: 012 957 684
Email:
rann@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Sok Sakora
Mobile: 078 927 810
Email:
sakora@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Dy Long
Mobile: 011 666 226
Email:
dylong@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Prak Sam Ol
Mobile: 0977 610 831
Email:
p.samol@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Man Inn
Mobile: 012 920 565
Email:
inn@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Sek Chann Chealy
Mobile: 012 676 792
Email:
chealy@ntti.edu.kh

Head of Division
Name: Mr.Som Vandorn
Mobile: 012 309 556
Email:
somvandorn@ntti.edu.kh

FIND US ON FACEBOOK

LANGUAGE