​​​​​​​​​​

Hot News



Scholarship Awarding Ceremony to NTTI Students and Preak Leap National College of Agriculture by JAC April 26, 2017

Scholarship Awarding Ceremony to NTTI Students and Preak Leap National College of Agriculture by JAC
April 26, 2017




កម្មវិធីពិព័រណ៍ការងារNTTI 2017

NTTI បានរៀបចំកម្មវិធីពិព័រណ៍ការងារNTTI 2017 ដើម្បីលើកកម្ពស់ គុណភាពTVET ដែលឆ្លើយតបនឹងតម្រូវការក្ន






បញ្ជីរាយនាមគរុនិស្សិតបច្ចេកទេសកម្រិតឧត្តម និងមូលដ្ឋាន តាមឯកទេសដែលបានប្រឡងបញ្ចប់ការសិក្សាជាប់ជាស្ថាពរ ជំ​នាន់ទី១៥

បញ្ជីរាយនាមគរុនិស្សិតបច្ចេកទេសកម្រិតឧត្តម និងមូលដ្ឋាន តាមឯកទេសដែលបានប្រឡងបញ្ចប់ការស


សកម្មភាពក្រុមការងារ របស់NTTI កំពុងតម្លើងBanner ថ្មី

សកម្មភាពក្រុមការងារ របស់NTTI កំពុងតម្លើងBanner ថ្មីនៅខាងមុខមាត់ស្រះច្រកចូលរបស់វិទ្យាស្ថានជា


MOU Between Kumoh National institute of Technology (KIT) and National Technical Training Institute (NTTI )

ប្រទេសកូរ៉េ នារសៀលថ្ងៃទី ១៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៦ គណៈប្រតិភូNTTI ដែលដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម យ៉ោក ស


ឯកឧត្តម យ៉ោក សុទ្ធី នាយកNTTI បានអញ្ជើញចូលរួមអបអរសាទរក្នុងពិធីបុណ្យឯករាជ្យជាតិលើកទី៦៣

នាព្រឹកថ្ងៃទី០៩ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៦ ឯកឧត្តម យ៉ោក សុទ្ធី នាយកNTTI បានអញ្ជើញចូលរួមអបអរសាទរ



Celebrate the opening of the new academic year 2016-2017 by Dr York Sothy

Celebrate the opening of the new academic year 2016-2017 by Dr York Sothy


Director of NTTI
Name: H.E. Yok Sothy, Ph.D.
Mobile: 012 667 753
Email: yok.sothy@ntti.edu.kh

Deputy Director of Admin and Finance
Name: Mr. Chhar Khemarin
Mobile: 012 300 060
Email:
khemrin@ntti.edu.kh

Deputy Director of Education
Name: Mr. Mom Somach
Mobile: 012 772 828
Email:
mom_somach@yahoo.com

Deputy Director of Academic Affair
Name: Mrs. Hem Sokchan
Mobile: 012 859 901
Email:
sokchan@ntti.edu.kh

Head of Division
Name: Mr.Meas Sarith
Mobile: 012 567 651
Email:
meas_sarith@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Tun Sorphorn
Mobile: 017 566 977
Email:
sorphorntun@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Ek Phannarann
Mobile: 012 957 684
Email:
rann@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Sok Sakora
Mobile: 078 927 810
Email:
sakora@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Dy Long
Mobile: 011 666 226
Email:
dylong@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Prak Sam Ol
Mobile: 0977 610 831
Email:
p.samol@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Man Inn
Mobile: 012 920 565
Email:
inn@ntti.edu.kh

Head of Department
Name: Mr.Sek Chann Chealy
Mobile: 012 676 792
Email:
chealy@ntti.edu.kh

Head of Division
Name: Mr.Som Vandorn
Mobile: 012 309 556
Email:
somvandorn@ntti.edu.kh

FIND US ON FACEBOOK

LANGUAGE